Millénaire Wiki/et

From Millénaire Wiki
Languages Language: English  • brezhoneg • Deutsch • español • eesti • français • Nederlands • polski • português do Brasil • русский • 中文(简体)‎
KKK Installeerimine Mängust Ülevaade Ehitised Külaelanikud Külad Asjad Ülesanded Teised Nõudlused Versiooni Ajalugu Vigade raporteerimine Ettepanekud Õpetused Raamatukogu
Millénaire Logo.png


Külasta millenaire.org

,et tõmmata uusim versioon

Teretulemast
the Millénairi wikisse

Wiki Millénairi modi kasutatavatele mängijatele Kinniken-i poolt
Minecraft 1.0-1.5+ jaoks

Minecraft forum.png
Aruta Millénairist Minecrafti foorumis


Mis on Millénaire?
Millenaire Treiler NeilZar-i poolt
Millénaire on üksik mängu ja mitmik mängu mod Minecraftile, 3D liivakasti mängu jaoks. Selle eesmärk on täita "tühjus" Minecrafti maailmas , lisades sinna NPC külasi. See mod paneb mängu 11. sajandi normannid, põhja-indiaanlased, maaiad ja jaapananlased, ning neid tuleb aina ka juurde.

Külad on asustatud meeste, naiste ja eri liiki lastega, kes teevad erinevaid ülessandeid, nagu näiteks: mängijaga kauplemine, praeguste ehitiste laiendamine või täiendamine, kultuuride kasvatamine, näiteks: nisu Normannide külades ja riis India omades, ja käsitöö riistad ja võimsad amuletid, jne. Kui küla suureneb, siis number külelanikest suureneb kui paarid saavad lapsi, kellest kasvavad uued noorukid.

Aita külaelanikel kasvad, kaubeldes nendega, ja sa saad tasu koos ainulaadsete asjadega, näiteks: Normannide tööristad, et kaevandada kiiremini, Indiaanlaste toit, et aidata sul ellu jääda, Maiade kaunistused, et kaunistada enda maja, ja Jaapanlaste relvad, et saada lahti sissetungijatest. Kui sa meeldid neile piisavalt, siis nad võivad sulle anda mõne maa, et ehitada sinu enda maja.

Millénaire on olemas järgmistes keeltes: Prantsuse keeles, Inglise keeles, Saksa keeles, Vene keeles, Poola keeles, Hispaania keeles, Tšehhi keeles, Norra keeles, Hollandi keeles, Portugali keeles, Sloveenia keeles ja Itaalia keeles (rohkem on tulemas!).


Note Note: Mõned dokumendid vajavad veel sisu. Sa saad aidata laiendades neid.

Startvillage.png
Indianvillage.png
Finishedqila.png
See mod on autoriõigusega ©(2011) ja on Kinniken-i intellektuaalomand. Ainult minecraftforum.net-l ja selle wiki-l lubatud väljastada kõiki materjaale ilma tema loata. Seda ei tohi jagada igal veebilehel või levitada avalikult ilma kirjaliku loata. Kirjeldused või teised modi sisud (näiteks, ülevaated) on lubatud senikaua kuni viib siia wiki-sse või Millénaire teemale minecrafti foorumis. Tööd tuletatud sellest modist igat teed pidi , näiteks taaskasutajama mod-i lähtekoodi, on keelatud ilma kirjaliku loata.